Leidingsploeg

 Groepsleiding

groepsleiding@scoutsheverlee.be

image00002
Tomas Bernaerts – Verantwoordelijke communicatie
tomas.bernaerts4@gmail.com
dringende gevallen: 0499727986

 

image00024
Emma Lemmens – Verantwoordelijke administratie en verantwoordelijke communicatie met de leiding
emma.lemmens@gmail.com
0497817830

 

image00019
Charles Vandeuren – Verantwoordelijke financiën
charles.vandeuren@gmail.com
0493549023

 

Aalmoezenier – Moeze


image00005

Ger – Jan Bruins
ger-jan.bruins@augustijnen.be

 

 

 

 Kapoenenleiding

kapoenen@scoutsheverlee.be

 

image00024
Emma Lemmens
emma.lemmens@gmail.com
0497817830

 

image00008
Charlotte Naulaerts – verantwoordelijke mail
c_naulaerts@icloud.com
0470995045

 

image00009
Anna Scherpereel
scherpereel.anna@gmail.com
0479265431

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Sam Albregts

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Elias Stijnen

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Pieter Casselman

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Arwen Willems

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Michailo Hikavyy

 

 

 

 

 

 

 

 

Kawellenleiding

kawellen@scoutsheverlee.be

 

image00021
Jens Verherstraeten
verherstraeten.jens@gmail.com
0499279271

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Lore Claessens

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Andreas Bubba

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Maja Maes

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Marthe Nagels

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Nienke Ceuppens

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Tine Demuynck

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Rune Dokens

 

Jaarthema-22_23-541x1024

Indra Wouters

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jonggiverleiding

jonggivers@scoutsheverlee.be

image00027
Evi Dehaes – Financieel verantwoordelijke
evi.dehaes@gmail.com
dringende gevallen: 0474202642

 

image00019
Charles Vandeuren
charles.vandeuren@gmail.com
0493549023

 

image00013
Emma Turkovic
emma.turkovic@hotmail.com
0486600514

 

image00003
Matthias Demuynck
matthias.dem@icloud.com
0487862183

 

image00022
Nicolas Haven
nicolas.haven1@gmail.com
0495702488

 

image00004
Rik Schrevers
r.schrevers@gmail.com
0491145653

 

image00015
Sander Goethals
goethalssander7@gmail.com
0472812798

 

image00017
Nils Merveille
nils.merveille@gmail.com
0468168538

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Giverleiding

givers@scoutsheverlee.be

image00023
Eva Sablon – verantwoordelijke mail
eva.sablon@gmail.com
0484879646

 

image00026
Lara Moreau
laramoreau@hotmail.nl
0471351101

 

image00018
Pieter-Jan Van der Biesen
pieterjan.vanderbiesen@gmail.com
0475749644

 

image00010
Niklas Boudolf
niklas.boudolf@gmail.com
0468271872

 


Robbe Lemaitre
robbelem4@gmail.com
0484470822

 

image00011
Robbe Van Loon
robbe.vanloon@gmail.com
0493549502

 

image00016
Thibaut Degreef
degreef.thibaut2@gmail.com
0468343361

 

 

 

 

 

 

 

 

Jinleiding

jin@scoutsheverlee.be

image00028
Elise luyts – verantwoordelijke mail 2e trimester
eliseluyts@gmail.com
0483538076

image00002
Tomas Bernaerts
tomas.bernaerts4@gmail.com
0499727986

 

image00007
Thomas Casselman
thomas.casselman1@gmail.com
0498832124

 


Steffen Claes
steffenclaes@gmail.com
0471482501

 


Dries Jaeken
dries.jaeken@hotmail.com
0472653892