Leidingsploeg

 Groepsleiding

groepsleiding@scoutsheverlee.be

image00025
Maartje Demuynck – Communicatie verantwoordelijke
maartje1.demuynck@hotmail.com
dringende gevallen: 0470474243


image00027

Evi Dehaes – Financieel verantwoordelijke
evi.dehaes@gmail.com
dringende gevallen: 0474202642

 DromenlandInZicht-

Nele Bueken – Adminstratief verantwoordelijke
nele_bueken@hotmail.com
dringende gevallen: 0474467590

 

image00002
Tomas Bernaerts – Interne communicatie verantwoordelijke
tomas.bernaerts4@gmail.com
dringende gevallen: 0499727986

 

 

Aalmoezenier – Moeze


image00005

Ger – Jan Bruins
ger-jan.bruins@augustijnen.be

 

 

 

 Kapoenenleiding

kapoenen@scoutsheverlee.be

 

DromenlandInZicht-
Jozefien Claes – verantwoordelijke mail
jozefienclaes@gmail.com
0489518171

image00008
Charlotte Naulaerts – verantwoordelijke mail
c_naulaerts@icloud.com
0470995045

image00009
Anna Scherpereel
scherpereel.anna@gmail.com
0479265431

 

image00015
Sander Goethals
goethalssander7@gmail.com
0472812798

 

image00011
Robbe Van Loon
robbe.vanloon@gmail.com
0493549502

 

image00016
Thibaut Degreef
degreef.thibaut2@gmail.com
0468343361

 

image00021
Jens Verherstraeten
verherstraeten.jens@gmail.com
0499279271

Kawellenleiding

kawellen@scoutsheverlee.be

image00031
Lara Dothée – verantwoordelijke mail
lara.dothee@hotmail.com
0475965184


image00004
Rik Schrevers
r.schrevers@gmail.com
0491145653

image00013
Emma Turkovic
emma.turkovic@hotmail.com
0486600514

DromenlandInZicht-
Robbe Lemaitre
robbelem4@gmail.com
0484470822

image00019
Charles Vandeuren
charles.vandeuren@gmail.com
0493549023

image00022
Nicolas Haven
nicolas.haven1@gmail.com
0495702488

image00017
Nils Merveille
nils.merveille@gmail.com
0468168538

image00012
Dafne Guerra
halyehok@gmail.com
0479300651

Jonggiverleiding

jonggivers@scoutsheverlee.be
image00023
Eva Sablon – verantwoordelijke mail
eva.sablon@gmail.com
0484879646

image00018
Pieter-Jan Van der Biesen
pieterjan.vanderbiesen@gmail.com
0475749644

image00010
Niklas Boudolf
niklas.boudolf@gmail.com
0468271872

DromenlandInZicht-
Steffen Claes
steffenclaes@gmail.com
0471482501

image00001
Céline Degreef
degreef.celine3@gmail.com
0468330253

image00007
Thomas Casselman
thomas.casselman1@gmail.com
0498832124

Giverleiding

givers@scoutsheverlee.be

image00020
Hanne Massie – verantwoordelijke mail 1ste trimester
hanne.massie@hotmail.com
0492796820

image00028
Elise luyts – verantwoordelijke mail 2e trimester
eliseluyts@gmail.com
0483538076

image00002
Tomas Bernaerts
tomas.bernaerts4@gmail.com
0499727986

image00024
Emma Lemmens
emma.lemmens@gmail.com
0497817830

image00003
Matthias Demuynck
matthias.dem@icloud.com
0487862183

image00014
Aika Rose Mwasha
aikarose.m@gmail.com
0487404733

Jinleiding

jin@scoutsheverlee.be

image00027
Evi Dehaes – verantwoordelijke mail
evi.dehaes@gmail.com
0474202642

image00030
Astrid Martens
astrid.martens@live.co.uk
0489269688

DromenlandInZicht-
Wietze colson
colson.wietze@gmail.com
0479967289

image00029
Silke Vandyck
vandyck_silke@hotmail.com
0496800798

image00026
Lara Moreau
laramoreau@hotmail.nl
0471351101